نوشته شده توسط dadehpardaz دسته: نمره مستمر پویا
نمایش از 16 شهریور 1391 بازدید: 1924
پرینت

نمره مستمر پویا

یکی از مسایلی که ذهن مدیران و عوامل اجرایی مدارس را به خود مشغول ساخته موضوع نمره مستمر می باشد.مثلا هنگامی که اولیای دانش آموزان برای کسب اطلاع از وضع تحصیلی فرزندشان به مدرسه مراجعه می کنند یا هنگامی که اولیای آموزشی مدرسه قصد دارند از روند آموزش و عملکرد دانش آموزان و دبیران محترمشان کسب اطلاع کنند. علاوه بر این موضوعات ، تصور دبیران و دانش آموزان نسبت به نمره مستمر هم مضاعف بر آن مسایل هست .معمولا برخی از معلمان و دانش آموزان تصور درستی از نمره مستمر ندارند بسیاری تصورشان این است که نمره مستمر یکی و آن هم باید آخر ترم هنگامی که ورقه امتحانی تصحیح می شود نمره ای بر اساس برگه امتحانی ارائه گردد. همان طور که می دانید این نمره مستمر واقعی نمی تواند باشد .

نرم افزار نمره مستمر پویا با نگاه اصیل آموزشی و پرورشی ، نمره مستمر را به 20 فعالیت تقسیم می کند که عبارتنند از : نظم کلاسی ، فعالیت کلاسی ، دفتر تمرین و تکلیف ، آزمون های معلم ساز ، آزمون های هماهنگ ، کارگروهی ، کنفرانس ، آزمایشگاه و.... این فعالیت ها توسط مدیر محترم بر اساس سیاست گذاری های اقتضایی مدرسه قابل تغییر است .نرم افزار بر اساس  این فعالیت های تعریف شده کارنامه صادر می کند و با کمک گزارش های مختلف ، شما می توانید وضعیت دانش آموزان را  به طور لحظه ای رصد نمایید. از جمله قابلیت های نرم افزار می توان به ساخت پروژه های گوناگون برای سال و نیمسال تحصیلی ، امکانات ثبت و ویرایش برای تمام بخش ها (از قبیل اطلاعات مربوط به دروس و ضرایب آنها، مشخصات دانش آموزان و اساتید و ...)، امکان ثبت نمرات به شیوه های بسیار آسان ، اخذ گزارش هایی از قبیل کارنامه دانش آموزان، گزارش مدیریتی ، گزارشات خاص با توجه به نیار کاربر نیاز کاربر، پنجره تنظیمات کارنامه، امکان پشتیبان گیری، ارسال پیامک گروهی، کلاسی، فردی از طریق وب سرویس و ... اشاره نمود .

جهت مشاهده تصاویر نرم افزار به قسمت گالری تصاویر مراجعه نمایید

ضمنا فایل صوتی توضیحات بیشتر نرم افزار را از اینجا دانلود کنید.

معرفی نامه : از طریق این لینک فایل معرفی نرم افزار را دریافت کنید.

کاربران عزیز برای کسب اطلاعات به صورت تلفنی در مورد نرم افزار می توانند به قسمت تماس با ما مراجعه و از شماره های موجود در این قسمت برای ارتباط با ما استفاده نمایند

به زودی لیست نمایندگی های فروش در سراسر کشور را در همین وب سایت قرار خواهیم داد

قیمت نرم افزار به همراه یک شماره تلفن ، جهت ارسال اطلاعات دانش آموزان به صورت پیامک ، 1,500,000 ریال

جهت پشتیبانی تمامی محصولات ما می توانید با دانلود نرم افزار teamviewer از راهنمایی کارشناسان ما بصورت آنلاین بهره مند شوید.

کاتالوگ این نرم افزار را از اینجا و اینجا مشاهده نمایید.

 

 

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

ورود به سایت

حاضرین در سایت

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شما اینجا هستید:   خانه محصولاتمحصولات نرم افزارینمره مستمر پویا
برای حمایت از ما امتیاز دهید
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت داده پرداز آیند پویا می باشد.