شرکت داده پردازآیند پویا

شرکت داده پرداز آیند پویا با هدف تولید و پشتیبانی نرم افزارهای تحت وب ، ارائه خدمات هاستینگ ، سامانه پیامکی در خدمت شمادوستان عزیز می باشد .

شرکت داده پرداز آیند پویا

 

نرم افزار نمره مستمر پویا

 یکی از مسایلی که ذهن مدیران و عوامل اجرایی مدارس را به خود مشغول ساخته موضوع نمره مستمر می باشد.مثلا هنگامی که اولیای دانش آموزان برای کسب اطلاع از وضع تحصیلی فرزندشان به مدرسه مراجعه می کنند یا هنگامی که اولیای آموزشی مدرسه قصد دارند از روند آموزش و عملکرد دانش آموزان و دبیران محترمشان کسب اطلاع کنند. علاوه بر این موضوعات ، تصور دبیران و دانش آموزان نسبت به نمره مستمر هم مضاعف بر آن مسایل هست .معمولا برخی از معلمان و دانش آموزان تصور درستی از نمره مستمر ندارند بسیاری تصورشان این است که نمره مستمر یکی و آن هم باید آخر ترم هنگامی که ورقه امتحانی تصحیح می شود نمره ای بر اساس برگه امتحانی ارائه گردد. همان طور که می دانید این نمره مستمر واقعی نمی تواند باشد .

نرم افزار نمره مستمر پویا با نگاه اصیل آموزشی و پرورشی ، نمره مستمر را به 20 فعالیت تقسیم می کند که عبارتنند از : نظم کلاسی ، فعالیت کلاسی ، دفتر تمرین و تکلیف ، آزمون های معلم ساز ، آزمون های هماهنگ ، کارگروهی ، کنفرانس ، آزمایشگاه و.... این فعالیت ها توسط مدیر محترم بر اساس سیاست گذاری های اقتضایی مدرسه قابل تغییر است .نرم افزار بر اساس  این فعالیت های تعریف شده کارنامه صادر می کند و با کمک گزارش های مختلف ، شما می توانید وضعیت دانش آموزان را  به طور لحظه ای رصد نمایید. از جمله قابلیت های نرم افزار می توان به ساخت پروژه های گوناگون برای سال و نیمسال تحصیلی ، امکانات ثبت و ویرایش برای تمام بخش ها (از قبیل اطلاعات مربوط به دروس و ضرایب آنها، مشخصات دانش آموزان و اساتید و ...)، امکان ثبت نمرات به شیوه های بسیار آسان ، اخذ گزارش هایی از قبیل کارنامه دانش آموزان، گزارش مدیریتی ، گزارشات خاص با توجه به نیار کاربر نیاز کاربر، پنجره تنظیمات کارنامه، امکان پشتیبان گیری، ارسال پیامک گروهی، کلاسی، فردی از طریق وب سرویس و ... اشاره نمود .

 

کاربران عزیز برای کسب اطلاعات به صورت تلفنی در مورد نرم افزار می توانند به قسمت تماس با ما مراجعه و از شماره های موجود در این قسمت برای ارتباط با ما استفاده نمایند

به زودی لیست نمایندگی های فروش در سراسر کشور را در همین وب سایت قرار خواهیم داد

قیمت نرم افزار به همراه یک شماره تلفن ، جهت ارسال اطلاعات دانش آموزان به صورت پیامک ، 1,500,000 ریال

جهت پشتیبانی تمامی محصولات ما می توانید با دانلود نرم افزار teamviewer از راهنمایی کارشناسان ما بصورت آنلاین بهره مند شوید.

با سینت Saint مدیر رایانه خود باشید

آیا حرکت سریع جامعه به سمت دنیای رایانه را احساس می کنید؟

 ما برای شما محصولی ویژه و مـطمئن آمـاده کرده ایم :

 مجموعه نرم افزاري - آموزشی Saint 2011

اولین مجموعه نرم افزاری با رویکرد آموزشی

 تمـام آنچـه نیاز خواهید داشـت...

 

سامانه ارسال پیامک

فروش ویژه SMS Panel  جهت ارسال پیام های تبلیغاتی شما با امکانات منحصر به فرد ، برای مشاهده امکانات این سامانه می توانید به آدرس www.smsg.ir مراجعه فرمایید جهت ورود به سامانه از نام کاربری demo و کلمه عبور demo استفاده فرمایید .

برای اطلاعات بیشتر در مورد سامانه می توانید با شماره های 09158160620 تماس حاصل فرمایید .

 

هاستینگ با شرایط استثنایی

هاست لینوکسی و ویندوزی با شرایطی فوق العاده در سرورهای داخل کشور برای اطلاعات بیشتر با شماره 8530055-511 و 09158160620 تماس حاصل فرمایید .

 

پیک پویا

پیک پویا اولین پیک تخصصی اصناف با رویکردی نوین با هدف معرفی محصولات و مجموعه های شما مشتریان گرامی آماده دریافت سفارشات شما می باشد برای آگاهی و اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 05118530055 و 09154032668 تماس حاصل فرمایید . 

 
امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196

ورود به سایت

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شما اینجا هستید:   خانه
برای حمایت از ما امتیاز دهید
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت داده پرداز آیند پویا می باشد.